Menu
SEPETİM

Kadın Girişimciye Büyük Destek

Acvit Kozmetik Kadın Girişimcileri Ülke Ekonomisine Kazandırıyor

 
Her Kadın Ruhu Bir Girişimcidir” diyerek Kadın Girişimcilere büyük destek veriyoruz.


Her geçen gün bayilik ağımızı Kartopu gibi arttırmaktayız. Kadın girişimcileri ülke ekonomisine kazandırmak için kolları sıvadık. “Her kadın ruhu bir girişimcidir” sloganıyla yola çıktık. Kadınlarımız kurtuluş savaşında cepheye mermi taşıyarak ülkemizi düşman işgalinden kurtulmasında üzerlerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirmişlerdir. Bu özveriyle görevlerini yerine getiren kadınlarımıza güvenerek bu fırsatı altın tepside sunmak için kadın girişimcilere pozitif ayrımcılık yapacağız.


Kadın girişimcilere öncelik ve ayrıcalıklılar sağlıyoruz. Yaptırdığımız Ar-Ge ve anket çalışmalarında kadın ruhunun girişimciliğe ve yöneticiliğe daha uygun olduğunu tespit ettik. Ürün üretme, tanıtma, tutundurma ve satma noktasında kadınların daha başarılı olduğunu gözlemledik.


Güzelliği ve kaliteyi çok iyi seçen kadın ruhu kozmetiğin aynasıdır. Kadınlarımızın ülke ekonomisinde daha fazla söz sahibi olmaları gerektiğini düşündüğümüz için Kadın Girişimcilere ayrıcalık tanımaktayız. Acvit Kozmetik ayrıcalığını kadın ruhuyla birleştirmekle beraber daha farklı bir olgunun ortaya çıkacağını düşünmekteyiz. Onun için “Her Kadın Ruhu Bir Girişimcidir” diyoruz.

Kadın girişimcilere ayrıcalıklarımız

  • Bayilik İsim hakkı bedeli almayacağız.
  • %5 ürün ekstra Iskontosu uygulamaktayız.
  • Tabela Acvit Kozmetik tarafından yaptırılacaktır.
  • Kozmetik sektöründeki gelişmeleri sürekli eğitim ile destekleyeceğiz.