Menu
SEPETİM

İnovasyonAcvit, sürekli gelişen, değişen, dinamik ve başarı odaklı bir iş ortamı sunarak, fark yaratan kişiler ile çalışmayı hedefler.

İnovasyon doğanın kendisidir. Bilimle birleştiği zaman ortaya çıkan güzelliğin kadınlarda yansımasıdır Acvit Kozmetik. Kadın Güzel, Erkek yakışıklı olmak ister. Her daim bunların üzerine koyarak en güzel ve en yakışıklı hallerini korumak ve geliştirmek ister. Kadın Güzellikte, Erkek Yakışıklıkta sınır tanımamakta, kendisini her daim yenilemektedir. Acvit’te bu paralelde her daim kendisini yenilemekte olan sınırsız Doğal kozmetiğin adıdır.


Acvit’in ürünlerinde kullandığı Polifenol ve PP-Box teknolojileri Dünya’nın hiçbir kozmetik markasında bulunmamaktadır. Yaptığımız İnovasyonlar da kimseyi taklit etmeden, her daim taklit edilen bir marka unvanına sahiptir. Aldığı ödüller bunun ürünüdür.İnovasyon güler yüzlü kaliteyi her zaman zirveye taşımakla başlar. Alt yapısını Doğadan alan ACVİT bilimle bunu güçlendirmiş ve kullanıcıların hizmetine kalite olarak sunmuştur. Hiçbir zaman kaliteden taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz.


Kalitede İnovasyon

Tüketiciyi de İnovasyonun başköşesine koyan ACVİT “Kalitesiz Ürün Satacak Kadar Ucuz Üretmiyoruz.” mantalitesini kendine ilke edinmiştir. Her zaman kullanıcının istediği verimi tek markada yakalaması için çalışmalarını yürütmektedir.
Bilim İnovasyonuna verdiği değer tüketici İnovasyonu ile bütünleşmiştir.

“Kullanmadığımız ürünü satmıyoruz” politikasını ön plana çıkarmıştır. Her üretilen ürün deneklere denetilmeden kullanıcılarımızın hizmetine sunulmamaktadır. Rastgele seçilen deneklerden gelen tepkiler olumlu ise ürün satışa sunulmaktadır. Şayet olumsuz ise; ürün tekrar laboratuvarlarımıza dönmektedir.

ACVİT her zaman yaptığı güçlü araştırma ve inovasyonlarla halkımız tarafından beğeni toplamıştır. Güzellik ve bakımlı nesillere hizmet etmek için inovasyonun da Doğa&Bilim ikilisini kalitede birleştirmesini bilmiştir. ACVİT Araştırma & İnovasyon modeli, dünyanın çok çeşitli güzellik beklentilerine yanıt verebilmesini mümkün kılmaktadır. Bizim Dünya üzerinde yaptığımız en büyük İnovasyon doğal Polifenol teknolojisini devreye koymak olmuştur. Polifenol teknolojisi ile Kozmetiğin şifresi çözülmüştür.

ACVİT gelişimini tek bir inanç üzerine inşa etmiştir. Güçlü araştırmalar, gerçek sonuçlar sağlayan kozmetik ürünleri üretmektir. Kozmetik sektöründe benzeri olmayan Araştırma & İnovasyon modeli, üç ana unsur etrafında toplanmaktadır:

1-Doğallık
2-Orijinallik
3-Etkinliktir

Acvit Doğal olan ürünlere imza atmaktadır. Her ürettiğimiz ürün bize has üretilmiştir. Orijinal olarak sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sunulan ürünlerin etkinliği halkımız tarafından onaylanmıştır. Doğal kozmetik ürünlerimiz kısa vadede, bazı ürünlerimiz ilk kullanımda etkisini göstermektedir. Cilde herhangi bir yan etkisi şu ana kadar rastlanmamıştır.

Doğa her daim her mevsim kendisini yeniler ve her gün farklı güzellikleri insanlığa sunar. Aslında en büyük inovasyon doğanın kendisidir.

Doğanın gücü laboratuvarlarda bilimle birleştiği zaman Güzel ve Bakımlı kadınlara hizmet eder. Doğayı bilimle süzen Acvit kozmetik Güzelliğinizi ortaya çıkararak, kişisel bakımızı en iyi şekilde yapar. Ondan dolayı kozmetikte Doğal İnovasyonun Adıdır Acvit Kozmetik.