Menu
SEPETİM

Hakkımızda

ACVİT KOZMETİK, 1999 yılında doğal Polifenol teknolojisini insanlıkla buluşturmak için kurulmuş bir firmadır. İnsana insan olduğu için değer veren bir anlayışla yola çıkmış, kendisine özen gösterenleri güzelleştirerek, özgüven arttıran, kaliteden ödün vermeden yoluna devam eden doğal kozmetiğin adresidir.


Üst segment ürünler üreten ve kullanıcılarının hizmetine sunan doğal ürünlerin öncüsü ACVİT KOZMETİK, kısa bir sürede gösteri dünyasının ve ünlülerin rağbet gösterdiği bir marka haline gelmiştir.


AR-GE çalışmalarına da kurulduğu günden beri önem veren ACVİT KOZMETİK, 2003 yılında Türk ve Uzakdoğulu bilim adamlarının ortak çalışmaları sonucu PP-BOX Teknolojisini insanlıkla buluşturdu.


Misyonumuz


Acvit Kozmetik özgüvenin, yeniliğin, farklılığın, mükemmelliğe ulaşmanın arayışı ile gelişen ve yaşayan bir markadır. Size özel bakım uygulamaları, yenilikleri takip eden eğitimli danışmanları size her an yeniliğe ve değişime hazır renkli bir atmosfer deneyimi yaşatır. Kozmetik sektörünün öncülerinden Acvit Kozmetik ürün çeşit ve sayısını her geçen yıl daha da artırarak müşterilerine daha çok ürün seçeneği sağlamaktadır. Her yıl doğanın gücünü yeni yeni ürünlerle hizmete sunmaktadır.

Vizyonumuz

Türkiye’de ve Dünya’da bütün insanları ACVİT ile buluşturmaktır. Acvit Kozmetik kendisine oluşturduğu portföy ve sabit tüketici sayısı 5 milyonu aşmıştır. Ünlülerin vazgeçilmezi olmuştur. Doğal kozmetik ürünlerimiz yüzyılın muhteşem buluşu olan polifenol teknolojisi kullanılarak özenle üretilmektedir. Müşteri memnuniyeti konusunda ciddi çalışmalarla sıfır memnuniyetsizlik ilkesi bizim için en önemli değerlerdendir. Farkımız çevreci oluşumuz ekolojik açıdan sürdürülebilir nitelikte olmasına özen göstermekteyiz. Ürünlerimizin klinik araştırmalarında ve test aşamasında hayvanlar üzerinde deney yapılmamaktadır.


Değerlerimiz...

Acvit Kozmetik her ürettiği üründe ARGE çalışmalarına büyük önem vermektedir. Üretilen her ürün en az 150 tüketiciye denettirildikten sonra satışa sunulmaktadır. Bir alan bir daha alsın, çevresine pozitif anlatsın düşüncesi ile hareket etmekteyiz. Bizim en büyük sermayemiz kaliteli ürün gamımız ve pozitif tüketici fısıltısıdır.

Markalarımız...

Şifalı Bitkisel Ürünler ve Kozmetik San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde 4 tane marka bulunmaktadır. Dünyada ve ülkemizde her gün milyonlarca  insan, iyi hissetmek ve iyi görünmek için kozmetik sektöründen faydalanmaktadır. Biz de markalarımızla birlikte burada yerimizi almaktayız.