Menu
SEPETİM

Qppol Teknolojisi

Doğal olarak Yapay Zeka teknolojisnin mimarı olan  QPPOL TEKNOLOJİSİ,  Polifenoller ve Ölü deniz çamuru karışımından oluşan bir teknolojidir. Dünya’da kozmetikte ilk defa yapay zeka cilt maskesini Acvit Kozmetik olarak biz ürettik. Bu başarının mimarı QPPOL TEKNOLOJİSİ’dir. Polifenol Teknolojisi ile Ölü Deniz Çamuru ile birleştirdik. QPPOL teknolojisi ortaya çıktı. QPPOL yapay zekâ akıllı cilt maskesini sizlerin hizmetine sunduk. Bu Teknoloji ile ürettiğimiz ürünler cildinizdeki sorunu tespit edip çözüm yolu arayan ve onarmaya yardımcı olan bir üründür. Bu Teknoloji ile üretilen ürünler cildinizdeki sorunları pozitif yönetip, sorun çözmeye yardımcı olan ürünlerdir.

ÖLÜ DENİZ ÇAMURU

Ölü Deniz’in güney batı kıyısından elde edilen kozmetik çamurdur. Yüksek kalitedeki bu çamur, kir veya herhangi türde kimyasal atık içermez. Çamur çıkarıldıktan sonra temizlenir ve sterilze edilir. Cilt için sayısız yararı bulunan değerli mineraller ve eser elementler içermektedir. Yüksek konsantrasyonda silikon, magnezyum, potasyum, kalsiyum, demir, iyot, brom, sodyum, florin, alüminyum ve cildin ihtiyaç duyduğu diğer birçok elementi içerir. Çamur terapisinin vücuda detoks etkisi yüksektir.

 

  • Cildi toksinlerden ve ölü derilerden derinlemesine temizlemeye,
  • Gergin ciltleri rahatlatmaya ve canlandırmaya,
  • Kaybettiği mineralleri yeniden kazandırmaya,
  • Aynı zamanda inceltici ve selülit sorunlarına,
  • Ciltteki sorunları gidermeye yardımcıdır.

POLİFENOLLER

Yer altında 50 yıla yakın bekleyen bitki aliviyollarıdır. Çalışmalar göstermektedir ki Polifenoller, serbest radikal gelişiminden koruma sağlayarak zarların oksidasyonunu engelleyebilme yeteneği sayesinde cildin korunmasına yardımcıdır. Polifenollerin epidermiye nüfuz edebilmektedir. Bundan başka, humik maddelerin toksik madde ve kirlilikleri bir dışa çeken büzücü eylemi vardır. Cilt metabolizması ve cildin yenileme sürecini aktive eden vazodilasyonuda etkileyebilmektedir.

 

Basitçe özetlemek gerekirse, polifenol molekülü cilde nüfuz edip kolayca emilerek cildi yenilemeye yardım etmek üzere sürekli besleyen etkin bir taşıyıcı kurye gibi görev yapmakta ve sorunları gidermeye yardımcı olur.

QPPOL TEKNOLOJİSİ

Bu iki doğal teknolojisinin birleşmesinden meydana gelen QPPOL TEKNOLOJİSİ cilt sorunlarınızı çözebilir, hayata daha pozitif ve sorunsuz bakabilirsiniz.