Menu
SEPETİM

Sıkça Sorulan Sorular

Sentetik ,“doğal veya hakiki olmayan; yapay veya yapmacık” ve “suni veya yapay yapılmış”; bir başka deyişle başka bir şey üretmek için birbiriyle reaksiyon halinde olan kimyasallar ile bir laboratuvarda oluşturulmuş olarak tanımlanır.

Sentetik hormonları mideye indiriyor, sentetik yiyecekler yiyor ve diş macunu, şampuanlar, nemlendiriciler, temizleyiciler gibi vücut bakım ürünlerinde sentetik içerikler kullanıyoruz.

Uzun vadeli etkileri bilinmiyor, çünkü her biri zamanla farklı reaksiyon gösteriyor. Örneğin- pişirmek için sentetik vanilya ekstresi veya saf vanilya satın alabilirsiniz. Doğal içerikler doğadan gelir.

Dikkatli seçilmişse, nazikçe işlenmişse, doğal içerikler cildiniz için gereken gerekli besini sağlarlar ve bünyeniz için sentetik içeriklerden çok daha iyidir.

Kuzey Amerika’ya Avrupalıların yüzyıllardır bildikleri: Polifonellerin tedavi edici özelliklerini getiriyoruz; Bizler polifenollere erişmiş ve pazara ulaştıracak teknoloji geliştirmiş birkaç firmadan birisiyiz. Formüllerimiz o kadar çok faydalı içeriği kapsamaktadır.

Ürettiğimiz her ürün cilt bakımı piyasasında eşsizdir. Polifenoller kullanılarak üretilen Siyah Cilt Maskemiz, siyah Şampuanımız, Losyonlarımız, kremlerimiz ve şampuanlarımız en saf doğal içeriklerden yapılmıştır. Bazı ürünlerimiz o kadar Doğal ki tabiri caizse yiyebilmekteyiz.

Losyonlarımız, kremlerimiz ve şampuanlarımız en saf doğal içeriklerden yapılmıştır.

Kremler zengin ve cildinize iyi gelmesi için antioksidanlarla ambalajlıdır.

Sadece bir karşılaştırma, ortalama düzeyde bir cilt nemlendiricisi 20-21 içeriğe sahiptir ve sadece 2 aktif içerik olup kalanı dolgudur.

Biz şifalı faydaları bilinen en saf bitkileri kullanıyoruz.

Şimdi sıra Acvit Güzellik Maskesi- zengin, siyah maske, doğal sağlık şokunda 

Şampuan, losyon ve cilt kremlerimizin üretimini arttırmada çok başarılı olduk.

Maske, eşsiz özelliklerinden dolayı en iddialı girişimimiz oldu ve bu ürünün en büyük özelliği (iddiası) uzun raf ömrüdür.

Raf ömrünün ve ürünün kendisinin verim ve bütünlüğünü sağlamak istedik. Bunun için fark edersiniz ki açıldıktan sonra içeriğini istikrarlı koruyabilsin diye Maske az bir miktar koruyucu ihtiva etmektedir.

Sağlıklı cilt için en iyi savunma beslenme ve korumadır. Ürünlerimizdeki doğal içerikler ve eşsiz polifenol ekstresi ihtiyacınız olan korumayı size sağlar.

Acvit’te biz, ürünlerin bütünlüğünü korurken malzemelerimizin en az bir şekilde işleme girmesi için elimizden geleni yapmaktayız. Saflık bizim için çok önemlidir. Ve bıraktığımız ayak izlerinin farkında olarak seçimlerimizi bilinçli yapıyoruz.

Acvit’te gelişmelerden ve ürünlerin kadınlara, erkeklere ve çocuklara faydalı olmasından ötürü heyecan duyduk.

Müşterilerden aldığımız olumlu geri dönüşlerden cesaret alarak gelecekte ürünlerimizi daha fazlasıyla paylaşmayı ümit ediyoruz.