Menu
SEPETİM

Kadın

Kadın gülerse Dünya güler

Acvit Kozmetik olarak Biz sorunları çözmek için yola çıktık. Kaliteli ürünlerimiz ile insanımızın cilt, saç ve vücut sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Sorun çözmekten de çok mutlu oluyoruz. Kadınlarda sorunları çözülünce mutlu oluyor. Kadınların hep mutlu olmasını istiyoruz. Kadınlar mutlu olunca dünya mutlu olur. Kadınlar gülerse dünya güler” diyoruz.

Kadınlar ne kadar mutlu olursa, ne kadar yüzü gülerse İnsanlık o kadar mutlu olur, o kadar yüzü güler. Bir anne, bir eş, bir kardeş mutlu oldukça aileyi mutlu eder, pozitif enerji yayar. Ne kadar mutsuz olursa ailede o kadar mutsuz olur. Ondan dolayı her zaman kadınlarımızın yüzü gülsün, mutlu olsun” dedi.

Doğal kozmetikte Türkiye lideriyiz. Kaliteden taviz vermiyoruz. Ondan dolayı ürünlerimiz çok rağbet görmektedir. Bizi tercih eden ev hanımları hem eş, dost ve akrabalarının sorunlarını çözer, hem de ev bütçelerine büyük katkı sağlarlar. Hem mutlu olurlar, hem de mutlu ederler” dedi.

Kadınlar hep mutlu olsun

Biz Acvit olarak prensibimiz para kazanmak değildir, sorunu çözmektir. İnsanların sorunlarını çözmek bize mutluluk vermektedir. Bizimde en büyük sermayemiz budur. Sorun çözmek para kazanmanın bir adım önündedir. Biz sorunları çözerek mutlu oluyoruz. Sorunu çözülenler mutlu oluyor. Mutluluk dalga dalga yayılıyor” dedi.

Kullanmadığımız ürünü satmıyoruz

Doğallık ve kaliteden ödün vermeyen Acvit Kozmetik “Kullan, Tekrar Al, Arkadaşına Öner” politikasını asli prensip yapmıştır.

Acvit sizleri mahcup etmeyen özelliklere sahiptir

Acvit Kozmetik doğal kişisel bakım ürünü, parfüm çeşitlerimiz ile sizlere tepeden tırnağa bakım yaparak, güzelliğinize güzellik katan, sorunlarınızı çözen üretici kozmetik firmasıdır.

 Acvit kullananlar mahçup olmadı. Mahçupta olmaz. Çünkü Acvit mahçup etmez.

Kalite ve doğallık 1. Prensibimiz olması hesabiyle ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Çevrenize de önerebilirsiniz. Sorun çözmede marifetli olan ürünlerimiz, Size de mahcubiyet yaşatmaz.

 Kozmetik sektörüne damgasını vuran, Türkiye’nin en büyük doğal kozmetik şirketlerinden birisi olan Acvit, Türkiye’nin her köşesindeki kadınları hayran bırakan, yüksek kalitede ve güvenilir ürünlere imza atmaktadır. Acvit’le kalitenin farkını yaşayabilirsiniz.

Acvit Kozmetik kişisel bakımda Türkiye’nin en iyi doğal bakım ürünleri ile sizleri buluşturan ödüllü kozmetik markasıdır. Doğayı bilimle süzerek sizlerin hizmetine sunan Acvit en değerli varlıklarımız olan kadınlarımızın özgüven tazelediği bir kurum olmanın mutluluğunu yaşıyor. Kadınlarımız pırlanta değerinde olduğu için onlara özel bir platform oluşturmak istedik.  Kadın elinin değdiği yerde güllerin bittiği, çiçeklerin açtığı, huzur ve refahın simgesi olduğu aşikârdır. Lakin bu çiçeklere şiddetin hat safhaya ulaştığı günümüzde kadınlarımızın sesi, soluğu ve nefesi olmak arzusundayız. Fazla değil bundan 30 yıl öncesine gidecek olursak her şey doğaldı. Bundan dolayı da insan vücudu hava ve yediklerinden etkilenmiyordu. Günümüz şartlarında, kirli hava, inorganik besinler ve doğal olmayan şartlar insan vücudunu olumsuz yönde etkiledi. Bu deformasyonlardan sizleri kurtarmak adına ortaya koyduğumuz doğal ürünlerle cilt ve vücudunuzda meydana gelen deformasyonları gidermek adına yola çıktık. Kullanıcılarımızdan büyük beğeni topladık.
Sizde ürünlerimizin farkını kullandıktan sonra yaşayamaya varmı sınız?

Hadi beklemeyin…