Menu
SEPETİM

Yapay Zekâ

Türkiye’de ilk doğal kozmetiğe, Dünya’da ise ilk Yapay Zekâ kozmetiğe imza attık

Dünya’da trendler her an değişimle karşıya karşıya kalmaktadır. Türkiye’de ilk Doğal Kozmetiğe imza atan Acvit Kozmetik Dünya’da ise ilk defa Yapay Zekâ Cilt Maskesi üreterek yine bir ilke imza atmanın gururunu yaşadı ve ülkemize yaşattı.


Yenilebilecek kadar doğal ürünlere imza atan Acvit Kozmetik, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Yapay Zekâ Cilt Maskesini üreterek Dünya’da bir ilki yapmanın onurunu Türkiye’ye yaşattı.

Cilt sorununu tespit edip çözüm yolu arayan ve onarmaya yardımcı olan maske üreterek cilt sorunlarını gidermeye yardımcı ürünler içerisinde en başarılı olanlardan birisi oldu.

Acvit Kozmetik olarak milli, yerli ve doğal ürünler üreten ve satan bir firma olarak şimdide Yapay Zekâ Cilt Maskesi ile sesimizi duyurduk.

Acvit ailesi olarak, İnsan enerjidir. Enerjisini doğadan alarak yansıtır. Biz doğadan elde ettiğimiz polifenolleri insan cildine yansıtarak o bölgedeki sorunları gidermeye yardımcı olmasını sağladık. Bu yöntemi uygulayanlar cilt sorunlarını gidermeye yardımcı olabileceklerini bilmelerini istiyoruz.

Cilt sorunları için yeni bir teknolojiye imza attık. “Dünya’da ilk defa doğal yenilebilen şampuanı biz ürettik. Ülkemizde “doğal kozmetik” tabirini ilk defa Acvit olarak biz ortaya koyduk ve uyguladık. Bizden sonra herkes doğal kozmetiğe yöneldi. Şimdi de doğal içerikli yapay zekâ cilt maskesine imza attık. Bu teknolojiye QPPOL ismini verdik. Bu ürün insan cildindeki sorunları pozitif yönetip, sorun çözmeye yardımcı olacaktır.

Yaklaşık 2,5 yıl ARGE çalışması yaptığımız ürünümüzle her cilt tipine uygun olan bir maske geliştirdik. Bu maske akıllı bir maske olup etkin içerik polifenolleri kapsamaktadır. Ciltte meydana gelen sorunlarınızı tespit edip çözüm sunmaya yardımcı bir üründür.

Öncelikle yüzümüze sürdüğümüz maske sorunlu bölümü bulup bir inşaat işçisi gibi o bölüm üzerinde çalışmaktadır. Önce sorunu bulup ardından o bölgeye eski halini aldırmaya yardım etmektedir. Cilt sorunu yaşayanlar doğal içerik yapay zekâ cilt maskesi sayesinde sorunlarından kurtulabilir ve pürüzsüz bir cilde kavuşabilirler.

Bu büyük bir inovasyondur. Doğal kozmetikte yapay zekâ teknolojisini geliştirip vücuttaki bütün sorunlara yardımcı ürünler yapmak için ARGE ekibimiz çalışmaktadır. QPPOL Teknolojisini geliştirdiğimizde 3-4 ürünle bütün vücuttaki sorunlarına yardımcı olacağız. Daha da geliştirebilirsek 1-2 ürüne indirme olasılığımız çok yüksektir.

ARGE Ekibimizin çalışmaları bütün hızıyla sürmektedir. Daha yenilikçi ürünlere imza atacağız.