Sorumlu Üretici + Bilinçli Tüketici = YAŞANILABİLİR BİR ÇEVRE

Siz kıymetli tüketicilerimiz ile YAŞANILABİLİR BİR ÇEVRE için işbirliği yapmak arzusundayız.

Üretici&Tüketici işbirliği ile el ele vererek çevremizi koruyacağımızı, bugünleri huzurlu ve güven içinde yaşayarak yarınlarımıza da bu huzuru ve güveni emanet bırakacağımızı unutmayalım. Bundan dolayı tüketimini yaptığımız her şeyi çevremizi düşünerek tüketmek ve imha etmek zarurettir.

Her attığımız adımda YAŞANILABİLİR BİR ÇEVRE de daha rahat yaşayacağımızı unutmadan hareket ederek DOĞA DOSTU olmak zorundayız.

Kıymetli kardeşlerim;

Sürekli gelişen, değişen Dünya’da dinamik ve başarı odaklı üretmek, kaliteli ürünlere imza atıp, aynı zamanda çevreyi koruyucu önlemler almak zorundayız.

Ortaya koyduğumuz zihniyetimizle imza attığımız çevre dostu doğal ürünlerde her daim;

 “Sorumlu Üretici + Bilinçli Tüketici = Yaşanılabilir Bir Çevre ” felsefesini olmazsa olmazımız sıralamasında ilk madde olarak ACVİT’in anayasasına koymanın sevincini sizlerle paylaşıyoruz.

Kalitede zirveye ulaşmayan, sorunlarınıza çözüm olmayacak, kısacası kullanmadığımız ve çevre dostu olmayan hiçbir ürünü hizmetinize sunmuyoruz.

Çevre dostu bilincini her tüketiciye aşılamak için mücadele veriyoruz. Bundan dolayı danışma hattımız hizmet vermektedir.

Yarım küremizde mevsimlerin değişmesi, tozların yağması, kirlenen, betonlaşan Dünya’da çevremize sahip çıkmamamızdan kaynaklandığı açık ve seçik ortadadır.

İşimiz görülsün gerisi önemli değil bilinci bu olumsuz söylemleri ve eylemleri doğuran sebeplerin başındadır. Çevre bilinci tam, sorumluluk sahibi, paylaşımcı, bir yeri yaparken diğeri tarafı yıkmayan bir anlayışıyla hareket etmemizden huzurlu, mutlu olmakla beraber vicdanen de çok rahatız.

Kozmetik olmasa, insanlarımız bakımını yapmasa da hayat devam eder. Yalnız su, güneş, ağaçlar, yiyecekler, giyecekler vs. gibi yaşamımızın vazgeçilmezleri, olmazsa olmazlar olmazsa işte o zaman hayat durur. Ondan dolayı önceliğimizin doğa olmasından başka çaremiz yoktur.

Doğa dostu olup, doğamıza, çocuklarımız, şahsımız ve diğer canlılar için yarınların dünyasını daha yaşanabilir hale getirmek adına;“sorumlu üretici, bilinçli tüketici olduğumuz takdirde yaşanılabilir bir çevreye sahip olacağımızdan endişeniz olmasın.

Kalın sağlıcakla…

Acvit Kozmetik Ceo’su

İsmail Çetin