Ünlülerin Cilt Bakımı İçin Yaptığı Çamur Banyosunu Evinize Getirdik


Ünlülerin Cilt Bakımı İçin Yaptığı Çamur Banyosunu Evinize Getirdik

Neden Yıkanan Doğal Acvit Siyah Maskeyi kullanmalıyız?

Kadın&Erkek kullanabilir

Her yıl birçok ünlü başta olmak üzere 100 Binler cilt güzelliği ve bakımı Nil Nehri bölgesinde 10-15 gün çamur banyosu yaptığını biliyoruz.

Nil Nehri bölgesinde doğanın nimeti olan bu çamur cilt ve vücuttaki sorunları çözmektedir. İşte bu doğal kaynaktan faydalanmak, cilt sorunlarını çözmek için özel olarak ünlüler ve 100 binler bu bölgeye akın etmektedir.

Doğanın harikası olan bu çamur insan cildini gençleştirmenin yanı sıra, akne, sivilce, kırışıklık, güneş lekeleri, doğum lekeleri, yüzdeki yaşlılık izleri, selülit vs. sorunlarını çözmektedir. 

İşte Acvit Kozmetik olarak bizde bu bölgeden getirdiğimiz hammaddeyi laboratuarlarımızda geliştirilerek sizlerin Cilt ve vücut sorunlarınızı çözmek adına yıllardır doğal acvit siyah maskeyi hizmetinize sunmaktayız.

Mutlaka Deneyin

Dikkat: Temiz cilde haftada 3 defa 2 gün arayla alından gırtlağa kadar uygulanır. Yüze sürülüp 30 dk. Beklettikten sonra yıkayınız. Not: Yüzünüzde gerilme ve serinlik hissettirir. Kokusuna bakmayın %100 doğal olduğundan içinde esans veya katkısı yoktur.

Sipariş için Whatsapp – 05545331931