Tüy Problemi


Tüy problemi denildiğinde akla ilk gelen kadınların en önemli problemi olan kuşkusuz ki istenmeyen tüylerdir. Kadınların bitmeyen çilesi olan istenmeyen tüylerden kurtulmak için pek çok yöntem olsa da ya pahalı ya da acı vericidir. Günümüz güzellik anlayışında maalesef ki kılların, tüylerin hiç yeri yok. Kadınlar pürüzsüz bir cilde sahip olmak için ellerinden gelen her şeyi yapsa da olur olmadık çıkan tüylerden hiç kurtulamamışlardır.


Tüy Problemi Kesin Çözüm

Tüy problemi kesin çözüm istiyorsanız dikkatli okuyun. Tüy problemi olan kadınlar istenmeyen tüylerinden epilasyon ile kurtulabilirler ancak bu yöntem acı verici olmaktadır. Epilatörler kılları çekerek kopardıkları için belirli bir zamandan sonra acı katlanılmaz hale gelebilir. Ayrıca bu işlemi uygulayabilmek için epilasyon cihazına sahip olmanız gerekir ve bu da çok ucuz sayılmaz. Bunun yanı sıra epilasyon sonra ciltte kızarıklıklar ve kıl batmaları oluşabilir. Pürüzsüz bir cilde sahip olunacakken daha kötü bir görünüm kazanılabilir. Bir diğer yöntem ise en acı verici yöntem olan ağdadır. Tüy problemi olan bayanların kullandıkları bu yöntem yani ağdanın kullanımı uzun yıllar öncesine dayanmaktadır ve oldukça ilkel bir yöntemdir. Uygulandığı bölgedeki kılları direkt olarak yolar. Dayanılmaz acıların sebebi ağda ucuz olsa da bu acıya katlanılması oldukça zordur. Lazer epilasyon işlemi ile az acı ile tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Bu yöntemin dez avantajı ise pahalı olmasıdır. Özellikle tamamen kurtulmak için çok sayıda seans gerekebilir.


Tüy Problemi Kurtulmak İçin

Sizde de tüy problemi varsa bu sorundan kurtulmak için en acısız, en ucuz ve en kolay yöntem tüy dökücü kremlerdir. Dermotolojik olarak onaylı tüy dökücü kremleri http://acvitkozmetikshop.com/ sitesinden satın alarak sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.


İlgili Makaleler :

Sivilceniz mi Var ?
Göz Çevresi Bakımı Nasıl Yapılmalı ?
Selülit İçin Ne Yapmalı ?