Doğayı bilimle süzdük, hizmetinize sunduk


Polifenol teknolojisinin harikası ürünleri keşfedip hizmete sunan Acvit Kozmetik Doğayı Bilimle süzerek kullanımıza sunmaktadır.

Yıllarca toprağın altında kalmış yaprak ve bitki atıklarının fosilleşmesi sonucu bu atıkların titizle ve itina ile toplanarak modern laboratuarlarda üretilen teknoloji ile doğal kişisel bakım ürünleri üretip, satmaktadır.
16 ve 17 yüzyıllarda, Bilim adamları ve şifacılar, çeşitli rahatsızlıkları tedavi etmede turba (çürümüş bitkilerden elde edilen kömür) ekstrelerini kullandılar. Başarıyı yakaladılar.
Çağımızın en önemli problemlerinden birisi haline gelen İnorganik yaşam insan bedenini son derece kötü etkilediği Bilim Adamları tarafından ortaya konulmaktadır. Organik yaşam döneminde çağımızın birçok hastalığı daha keşfedilmediğini gözlemlemekteyiz. Çünkü organik yaşam bedenin, cildin, saçın ters etki yaratmasını önlemekte idi.
Eski çağlarda eczane olmadığını hepimiz bilmekteyiz. Hastalık ve cilt bakımında doğal bitkiler kullanılarak sonuçlar alınmakta idi. Cilt bakımı doğal bitkilerle, hastalıklarda bitkilerle tedavi edilmekte idi.
Ne zamanki insanoğlu kimyasalla tanıştı. İşte o zaman hastalık hastası olmaya başladı. Kimyasallar vücudumuzda bir tarafı kısa vadede tedavi etti. Diğer tarafa zarar verdi. Kadınların bir kısmı artık kimyasalları uzun dönem kullanmaktan dolayı makyajsız sokağa çıkamaz oldu. Hayatımıza doğal olmayan ürünler zarar verdi. Yıprattı.
Bizde Acvit Kozmetik olarak vücudumuzu önemsiyorsak, ileriki yıllarda tahrip olmuş bir vücudumuz olmamamsını istiyorsak. Doğal Acvit ürünleri kullanın diyoruz.
Doğal kalın, doğallıktan şaşmayın…