Doğal Kozmetikte Lider Marka


Doğa dostu Acvit Kozmetik ürettiği ve müşteriye sunduğu Doğal Ürünler ile lider marka arasında yerini almıştır.
Herkes doğal ürün ürettiğini iddia ediyor ama biz Acvit olarak ürettiğimiz ürünü doğallığını kanıtlamak adına yiyoruz.
Bundan dolayıdır ki doğal kozmetikte lider markayız.

Polifenol Teknolojisi ile Mutlaka Tanışın!

Polifenol Teknolojisi, Yıllarca toprağın altında kalmış yaprak ve bitki atıklarının fosilleşmesi sonucu bu atıkların titizle ve itina ile toplanarak modern laboratuarlarda üretilen teknolojinin adıdır. Tamamen doğaldır. 16 ve 17 yüzyıllarda, Avrupalı doktor ve şifacılar, çeşitli rahatsızlıkları tedavi etmede turba (çürümüş bitkilerden elde edilen kömür) ekstrelerini kullandılar.
Zengin Avrupalılar, polifenol çamur banyolarının çeşitli rahatsızlıklara iyi geldiği bilinen Avusturya’daki ünlü Neydharting Polifenollerini düzenli olarak ziyaret ediyorlardı.
Napolyon ve diğer ünlü Avrupalılar, kas ağrısı, eklem ve diğer sorunların tedavisi için bu polifenollere uğradılar. Polifenoller, çimen ve ağaç ayrışması sonucu neredeyse sadece organik maddeden oluşur. Ekseriyetle, Polifenollerin genel olarak ender veya önemli jeolojik yatak haline gelebilmesinin sebebi 50-100 yaşında olmalarıdır.

Kozmetiğin Şifresini Çözen Yılın Kozmetik Markası Acvit

“Doğallık, Orijinallik, Etkinlik”
Acvit Kozmetik 1999 yılında doğal Polifenol teknolojisini insanlıkla buluşturmak için kurulmuş bir firmadır. İnsana insan olduğu için değer veren bir anlayışla yola çıkmış, kendisine özen gösterenleri güzelleştirerek, özgüven arttıran, kaliteden ödün vermeden yoluna devam doğal kozmetiğin adresidir.
Kaliteden ödün vermeyen, üst segment ürünler üreten ve satan doğal ürünlerin öncüsü Acvit Kozmetik kısa bir dönemde Ünlülerin kullandığı bir marka haline gelmiştir.
2003 yılında Türk ve Uzak Doğulu Bilim Adamlarının Acvit Kozmetik için özel ortaya koyduğu PP- BOX Teknolojisini İnsanlıkla buluşturmuştur.
Hem Polifenol, hem de PP-Box Teknolojileri ile kaliteden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.