Çevrende Ev Bayilik Fırsatı


Başlıksız Belge

Acvit Mor Ev Bayii Sistemi


%100 Türk olan Doğal kozmetik’te Türkiye Lideri Acvit’in Kozmetiğin bütün sistemlerden çok kazandıran şeffaf Dünyasına Sizleri de bekliyoruz.

Üyelik sıralaması aşağıdaki gibidir.

Acvit Kozmetik Mor Ev Bayiliği Fiyat Listesi ve Kazanç Sistemi için TIKLAYINIZ


Acvit Mor Ev Bayiliği Fırsatları


Kullanmadığımız ürünü satmıyoruz. Sizde kullanmadığınız ürünü satmayın…

Doğallık ve kaliteden ödün vermeyen Acvit Kozmetik “Kullan, Tekrar Al, Arkadaşına Öner” politikasını asli prensip yapmıştır.
Acvit Mor Ev Bayii sizleri mahcup etmeyen özelliklere sahiptir.
Acvit Kozmetik 30 çeşit doğal kişisel bakım ürünü, 6 bayan – 5 bay =11 çeşit parfüm ile sizlere tepeden tırnağa bakım yaparak, güzelliğinize güzellik katan, sorunlarınızı çözmeye yardımcı olan üretici kozmetik firmasıdır.

Acvit Ev bayileri hiç mahçup olmadı.  Mahçupta olmaz. Çünkü Acvit mahçup etmez.

Ürünlerimizi alıp arkadaşlarına ve çevresine satan ev bayilerimiz şu ana kadar hiç mahçup olmadılar. Kalite ve doğallık 1. Prensibimiz olması hesabiyle ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Çevrenize de satabilirsiniz. Sorun çözmede marifetli olan ürünlerimiz, Size de mahçubiyet yaşatmaz.

Kozmetik sektörüne damgasını vuran, Türkiye’nin en büyük Doğrudan Satış Şirketlerinden birisi olan Acvit’te kendi işinizi kurarak, elde edeceğiniz kazanç fırsatlarıyla ekonomik özgürlüğünüzü kazanabilirsiniz.

Acvit, Türkiye’nin her köşesindeki kadınları hayran bırakan, yüksek kalitede ve güvenilir ürünlerine hem kendiniz hem de çevreniz için kolayca sahip olun, çevrenizdeki müşterilere ürünleri sunarak satışlarınızı artırın ve kazanın!

Unutmayın hayatta ne olmak istediğimizi kendimiz seçeriz! Siz de kendinize ve çevrenize güzellik saçmak, kazanç fırsatlarıyla hayallerinize ulaşmayı seçiyorsanız, sizi Acvit üyesi olmaya davet ediyoruz.

Ayrıca şimdi Acvit üyesi olup, Acvit’in en sevilen, beğenilen ve kaliteli ürünlerini kolayca satabilir. Kalitenin farkını yaşayıp, yaşatabilirsiniz.

Acvit Kozmetik Mor Ev Bayiliği Fiyat Listesi ve Kazanç Sistemi için TIKLAYINIZ

 

Bayilik Başvuru